PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695130}

Extant: Przetrwanie

Extant
6,4 4 044
oceny
6,4 10 1 4044
Extant: Przetrwanie
powrót do forum serialu Extant: Przetrwanie

nie wiadomo dlaczego stacja kosmiczna nie odpowiada, wiadomo tylko ze coś zrobiła molly która się przyznaje szefowi, po czym kolejna scena jak sobie robi w domu sniadanie, nie, nikt jej nie przycisnał, nie starał się jak najszybciej wyciągnąć informacji albo pomóc jej w wydedukowaniu tego nie... na nastepny dzień poszła do swojej kolerzanki lekarza i dopiero wtedy wiedziała co i jak, ale wczesniej całe szefostwo tego programu kosmicznego nic nie robiło.

2gi watek który mnie dziś wqurzył to ten robocik i ten terrorysta, ni skad ni z owąt 4 odcinki temu pojawił sie odyn i ze sobie wykorzysta robocika by wysadzic centrum, i to tyle w tym temacie, (mam nadzieje ze nie rozwineli tego watka tylko i wyłacznie dlatego ze wiedzą iż kończą serial.. bo jeżeli taki zamiar był od poczatku to poprostu dno ten scenariusz)

3. to samo z ethanem i tym ze nagle po resecie super umiał liczyć wszystko i rozwiązywać zagadni i obejsć system swoj, i co ... i nic, sobie rozwiązał zagadkę z video jedna i tyle

ocenił(a) serial na 9
konstanty_2

Proponuję pisanie "koleżanki" przez "ż" nie zaś "rz". Imiona piszemy wielką literą itp. itd. Myślę iż ten serial jest spójny i logiczny ale wymaga głębszego poziomu myślenia

kinoman32

Czy naprawdę musicie wytykac te błędy? mam wrażenie że, kto pierwszy,ten lepszy.Patrzcie ilu literatów nam się namnożyło.
Ps.W zdaniu jest błąd,kto zgadnie może mnie zjebać.

ocenił(a) serial na 9
Dorota80

Ja jednak jestem za pielęgnowaniem języka polskiego

ocenił(a) serial na 7
konstanty_2

Wróć do oglądania Dragon Ball i nie zaśmiecaj forum!

ocenił(a) serial na 2
sq8jlm

sam nie zasmiecaj, odpisujesz na coś co ma 9 miesiecy? a dragon balla bym z checią obejrzał :) no niestety pewnie dla ciebie idolem jest ben10 czy inne gimbo coś tam co teraz leci w tv

ocenił(a) serial na 7
konstanty_2

Pewnie dłużej jestem na filmwebie niż Ty masz lat przedszkolaku!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones