PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695130}

Extant: Przetrwanie

Extant
6,4 4 045
ocen
6,4 10 1 4045
Extant: Przetrwanie
powrót do forum serialu Extant: Przetrwanie

Ludzie, co z Wami...?

użytkownik usunięty

Dlaczego Wy oceniacie seriale po obejrzeniu 2 odcinków i zaprzestaniu oglądania???! To zaniżanie oceny, ostatnie odcinki są bardzo dobre i idzie ten serial w dobrym i frapującym kierunku! Weźcie nie oceniajcie po 2 odcinkach bo tylko zrażacie oceną potencjalnych widzów!

Święte słowa, słusznie!

ocenił(a) serial na 5

No coś ty. Ostatnie odcinki są właśnie okropne:(
Serial zrobił się trochę naiwno-tandetny.

użytkownik usunięty
terrabzdeta

No widzisz, kwestia gustu. :-)

Ja mam taką zasadę, że ocenę wystawiam po całym sezonie. Chyba że serial jest tak słaby, tak beznadziejnie się ogląda, nie widzę absolutnie żadnych plusów, często też czując się zażenowany to z takiego rezygnuje i zostawiam ocenę z wrażeń. Np Last Ship, dwa odcinki i miałem dość, 2/10 żegnam. To samo z Defiance.. jeden odcinek.. Boże nie dam rady.. ale dla formalności obejrze drugi aby być pewnym. Drugi obejrzany i jeszcze gorzej.. 1/10 dziękuje, żegnam. Extant z kolei obejrzałem sezon i zdecydowałem się na ocenę 6.

ten serial jest tak głupiutki, że nawet 2 odcinki, to za dużo dla kogoś, kto ma więcej niż 13 lat xD
słusznie czynią ostrzegając innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones