Limp Bizkit

powrót do forum osoby Limp Bizkit

Podawajcie ranking swoich ulubionych albumów Limpów:
Na początek mój ranking:
1. Results May Vary - 10/10
2. Chocolate starfish and hot dog flavored water - 9/10
3. Three Dollar Bill Yall$ - 8/10
4. The unquestionable truth part 1 - 7/10
5. Significant Other - 5/10

waldeck

Zawsze najlepsze będzie Chocolate Starfish And The Hotdog Flavored Water

lukaszbukasz

Dokładnie. Zaraz po tym "Gold Cobra".

Karolexification

Raczej Significant Other :D

lukaszbukasz

Jak kto woli, prawda?

Karolexification

No w sumie... :D

Karolexification


Jakie zespoły lubisz oprócz Limp Bizkit. Ja uwielbiam Rhcp, a szczególnie płytę Freaky Styley http://redhotchilipeppers.com/music/freaky-styley :D

lukaszbukasz

Cóż... jeśli chodzi o numetal i rapcore to może Disturbed i Papa Rosche. A inne gatunki to rap/hip-hop o czym można się domyślić po moim avatarze, np. Hemp Gru.

Karolexification

Ale nie mam zamiaru z tego powodu być przyjmowany jak jakiś debil z osiedla, najarany dres co ma mętlik w głowie i nie nadaje się absolutnie do niczego. To, że okręcam się w takim stylu nie oznacza, że jestem cofnięty i moją pasją są blanty, wkrętki i "ciągłe buchy" (jestem absolutnie przeciw). To może trochę dziwne bo nie słyszałem o kimś innym kto słuchałby i czegoś z brzmień takich jak metal a zarazem hip-hop. Ale Limp Bizkit to rapcore :D

Karolexification

Czyżbyś uważał że RHCP to hip hop?

lukaszbukasz

Nie, ale ja podałem tylko inny gatunek, którego słucham :D

lukaszbukasz

Dokładnie tak 3 płytka jest i bedzie najlepsza nawet ze tyle ma juz latek ale słucha sie jej genialnie do dzisiaj

waldeck

1. Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water
2. Significant Other
3. Three Dollar Bill Yall$
Sorry, ale dla mnie Results May Vary to totalne nieporozumienie :/ jedynie Behind Blue Eyes ujdzie

waldeck

1. "Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavored Water" (zawsze i wszędzie Numerem Jeden!)
2. "Significant Other"
3. "Three Dollar Bill, Yall$"
4. "Gold Cobra"
5. "The Unquestionable Truth (Part 1)"
6. "Results May Vary".

Po tym co dotychczas opublikowano to "Stampede Of The Disco Elephants" ma szansę być
równie dobry co "Chocolate Starfish...", a może nawet i lepszy, czego wszystkim życzę (!).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones