Halle Berry

Halle Maria Berry

7,6
28 665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halle Berry

bardzo lubię Halle ale jednak nie oglądałam Monster Ball za, który dostałą OScara i mam pytanie czy była lepsza od Nicole Kidman?? Czy Oscar bardziej należał się jej czy może Nicole za Moulin Rouge?? Widziałam Moulin Rouge i moim zdaniem Nicole była tam fantastyczna ale nie wiem jak zagrała HAlle w Monster BaLL??

_Holly_

Nicole w "Moulin Rouge" rzeczywiscie była fantastyczna ale to rola Berry sprawiła, że z wrażenia dosłownie mnie zatkało. Halle w "Monster Ball" jest genialna. Zobacz koniecznie!!

_Holly_

tak w m ballu jest swietna ale nicole tez jest boska w rouge

_Holly_

"Moulin Rouge" widziałem ostatnio chyba z dwa lata temu..genialna Nicole..."Monster's Ball" widziałem przedwczoraj...Halle była poprostu świetna!!!!!!!!Oscar całkowicie zasłużony:)

_Holly_

Rola w Nicole na pewno była na mianę Oskara, na pewno bardziej niż w Godzinach gdzie gra najmniej niż w Meryl Streep i Julianne Moore, ale jesli chodzi o rolę Nicole a Halle Berry, to Halle jest bezapelacyjnie najlepsza, chyba nikt niezagrał by tak odważnej i trudnej roli jak Halle, Oskar zasłużony!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones