Halle Berry

Halle Maria Berry

7,6
28 665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halle Berry

Zawsze mnie się wydawało, że jest jakaś granica, około 35-40 roku życia, po której o kobiecie nie
mówi się takich rzeczy. Lubiłem ją kiedyś za nogi i piersi, trochę mniej za twarz i nie przeszkadzał mi
nawet jej kolor skóry. W sumie nie jestem rasistą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wuacha

W sumie tak zwracaj się do swojej matki, a nie do mnie.

użytkownik usunięty
skalp_el

Przecież napisałem, że w sumie nie przeszkadzał mi jej kolor skóry. To też rasizm? No nie! Ręce opadają. Wystarczy nie lubić się z homo, a już się jest homofobem.

skalp_el

skalp_el - to nie było kierowane do Ciebie, tylko do pana nad Tobą. tak czy inaczej, pozdrowienia dla mamy. paaaaaaaaaa

użytkownik usunięty
wuacha

Nieważne, gdzie napisałeś. Jest idiotą ten skalpel.

ola. miło mi. rodzaj żeński.
wszyscy jesteśmy idiotami.
amen.

użytkownik usunięty
wuacha

No śliczna, buziaczek!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
skalp_el

Pomiędzy "ciebie" a "mały" przecinek.

Masz rację. I "głupi". Zapomniałem dodać "głupi".

użytkownik usunięty
skalp_el

Może być. Pluj dalej. Zło zawsze wraca do nadawcy. Ja ci nic nie zrobię, ale za 30 lat ktoś da ci za darmo w pysk. Nie życzę ci tego.

I tak właśnie zło wróciło do ciebie.

użytkownik usunięty
skalp_el

Głupia dżenderówa!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
skalp_el

Ona ma przynajmniej piękne ciało.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
skalp_el

Czytaj więc uważanie. Zadałem pytanie retoryczne, czy o kobiecie w tym wieku wypada tak mówić? Nawet jeśli jest ponętna, to po prostu nie wypada.

Źle to napisałeś i tyle. Naucz się pisać tak, by z tekstu wynikało to co masz na myśli.

użytkownik usunięty
skalp_el

Uroda to uroda, nogi to nogi. Jest stara, a była ładna. Teraz niby jest, ale już nie wypada o niej tak mówić.

To już nie wiem, czy wg. ciebie jest ładna, czy nie jest, bo "była ładna", a teraz "niby jest [ładna]". To jednak gusta, a z tymi się nie dyskutuje. Ale czemu nie wypada mówić, że ejst ładna? :)

użytkownik usunięty
skalp_el

Była. Teraz niby jest, ale nawet jak jest, to nie wypada tak o niej mówić ze względu na podeszły wiek. Gra? czy może mam się dalej kajać za pierwszy wpis?

"Podeszły wiek" hahaha, piękne. Babuleńka z tej Berry. Dalej nie rozumiem co ma wiek do tego jak się o niej mówi, ale niech ci będzie.

użytkownik usunięty
skalp_el

Ale babuleńka i tyle.

To chyba masz 5 lat.

użytkownik usunięty
skalp_el

To ona ma 48 lat, a nie ja!

Więc nie jest babuleńką, chyba, że dla kogoś bardzo młodego.

użytkownik usunięty
skalp_el

Dla mnie jest. Jak dobrze popatrzeć na stopy i łydki, to widać żyłki i taką suchą skórę.

Ciekawe, czy ona jeszcze "buch-buch"?

Rok temu urodziła syna, więc widać, że jeszcze "buch-buch" :P

użytkownik usunięty
angeldog

Jak jej śledziona to wytrzymuje?

Nie mam pojęcia... Nie zmienia to faktu, że wciąż jest sexy... I praktykuje...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalp_el

no ja przez grzecznosc przemilcze o twojej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalp_el

no widzisz jaki ty ciemniak jestes

użytkownik usunięty
skalp_el

So tu się zieje? Ja tu o możliwościach seksualnych Halle Berry, a tu jakieś lewackie blokady komentarzy!

popatrz na Monice Bellucci dla mnie jest to piekna kobieta a rowniez ma okolo 50 lat,Halle jest ladna

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

Ale se tu po mnie pojechali.

pamietasz .m . Bellucci z 2 czesci matrixa?przyznaj sam ze wygladala oblednie

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

Pewnie że tak. Kto twierdzi, że nie wyglądała?

Wsumie to jesteś po prostu głupi.

użytkownik usunięty
breton1

Głupi, bo podstarzałej kobiecie sugeruję, że z pewnymi sprawami powinna trochę ciszej?

Twoja odpowiedź pozwala mi stwierdzić że nie jesteś głupi - jesteś BARDZO GŁUPI - nie zamierzam zaglądać tu więcej ,nie wysilaj się z odpowiedzą -zresztą i tak nic mądrego nie jesteś w stanie napisać.

użytkownik usunięty
breton1

To twoja decyzja. Tylko potem nie miej do mnie pretensji.

"... i nie przeszkadzał mi
nawet jej kolor skóry."

Co za tępy rasista, taką pieknosc jak Halley to ty bys nawet za cale zloto swiata nie zdobyl ze swoim marnym pyskiem.

użytkownik usunięty
killafornia

Ona była pięknością dwadzieścia lat temu, no, może jeszcze siedzieć lat temu, ale nie teraz! Nawet nie wypada o pięćdziesięcioletniej kobiecie tak się wyrażać.

Deklu kaprawy, widziales wogole z nia jakies filmy po 2000 roku? Sprawdz sobie, bo alb jestes slepy, albo twoj wielki nochal ci przeslania pole widzenia. w Monsters Ball miala 35 a wygladala idealnie.
NIektore 50 latki wygladaja lepiej od niejednej 30stki. Masz mase kompelksow, jakie to typowe u żydów.

użytkownik usunięty
killafornia

Kompleksy to ja rekompensuję wpływami, władzą i pieniędzmi. Kobiety na to lecą i to o wiele młodsze od Halle Berry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones