PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859797}

Poobijana

Bruised
6,4 3 712
ocen
6,4 10 1 3712
Poobijana
powrót do forum filmu Poobijana

Film jak dla mnie ekstremalnie nudny, nie dałam rady tego obejrzeć do końca, pomimo tego, ze po jakichś 45 minutach zaczęłam przewijać przydługie sceny (w stylu popatrzmy jak główna bohaterka oddycha).
Dodatkowo w filmie (a obejrzałam tylko jakąś połowę!) znajdują się chyba wszystkie elementy, które "muszą" się znaleźć w "dobrym" filmie - a więc mamy molestowanie w dzieciństwie, matkę narkomankę, oddany dzieciak, który powraca i ma jakąś traumę (swoją drogą jedyna postać która wywołała w tym filmie we mnie jakieś uczucia, gdyż był bardzo irytujący), przemocowy, kontrolujący partner, uzależnienie od alkoholu, sceny seksu, związek lesbijski, walka o dziecko, problemy mieszkaniowe, no i klasyczny motyw w filmach sportowych, czyli walka ze sobą, załamanie, poniżenie na treningu, które daje kopa do dalszej walki, odkrycie na nowo swoich możliwości, walka o wszystko, itp.
I każdy z powyższych motywów był ledwie muśnięty, nic nie było pogłębione (no bo wtedy to musiałby być chyba serial z pięcioma sezonami).
W ogóle mam wrażenie, że w filmie prawie nikt nic nie mówił poza scenami z kłótniami, więc nawet nie wiadomo co przeżywa główna bohaterka, czy jest głupia, czy świadoma swojego położenia, czy chce coś z tym zrobić, czy nie myśli o niczym innym niż obicie komuś twarzy.

ocenił(a) film na 3
katarzynka123

Do tego prawie 60-letnia Berry,tak jakby nie można było dać młodszej aktorki XD

ocenił(a) film na 1
Sir_Psychosexxy

Zaskoczyłeś mnie, myślałam, że jest młodsza, ale w sumie nawet pasowala, bo postać miala być starsza. Czy to pierwszy przypadek, kiedy starsza aktorka gra młodszą? XS Do tej pory raczej dorosle kobiety grały nastolatki.

Sir_Psychosexxy

Otóż to. To największa wada. Jak ktoś kto ma 55 lat może grać kogoś 20 lat młodszego. Zero haryzmy, ducha walki, sprawności fizycznej.

VIOLATOR1974

Po pierwsze aktorka nie wygląda na swoje lata ,tylko znacznie młodziej. Po drugie było mówione ,że jest starszą zawodniczką ,a po trzecie ,to co zrobiła w tym filmie główna bohaterka przerosło moje oczekiwania! Byliście kiedyś na jakimkolwiek treningu? Raczej nie sądzę! Pewnie nawet połowa z was nie była nigdy na siłowni, a o walce nie wspomnę... Popatrzcie na nią i to co wyprawia na scenie - mistrzostwo ,kondycja niesamowita i od razu widać ,że ktoś trenuje od lat ,a nie tylko klika w klawiaturę.




frugosz

Przestań. Lepiej już nic nie pisz. Ona wygląda na 35 letnia?. Poza tym widać ze jesteś typowy klikacz skoro nie zauważyłeś też ze ma dublerke i to widać. No ale możesz i trenować klikanie w klawiaturę. Ja trenowałem zapasy więc wiem i widzę trochę więcej niż trenujący klikanie w klawiaturę.

VIOLATOR1974

Posłuchaj. Ja nie mówię ,że nie ma dublerki ,ale są sceny w których super daje sobie radę jak na swój wiek. Skoro trenowałaś , powinnaś to docenić, ja trenuję i doceniam ,bo wiem ile siły trzeba w to włożyć ,a jestem trochę młodszy od głównej bohaterki. Pozdrawiam i dzięki za komentarz.

frugosz

Może ty trenowałaś ja trenowałem :) i pisałem w formie męskiej więc nie wiem do kogo piszesz bo nie do mnie. Pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones