PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539890}
4,7 4 252
oceny
4,7 10 1 4252
Śmiertelna głębia
powrót do forum filmu Śmiertelna głębia

Super film ,naprawdę dobry klimacik , dobra muzyka i super zdjęcia szczególnie te w oceanie i zbliżenia rekinów. Tak to tajemnicze ,groźne i śmiertelne ryby , ale maja w sobie coś że są piękne i jak można je nie kochać??????????. Dobrze zagrana rola przez Halle Berry i Oliviera Martineza . reszta aktorów też nieźle grała . Polecam dobry film warto obejrzeć i mieć w swojej kolekcji filmów. Moja ocena to hot 10. Dodaje do swoich ulubionych.

ocenił(a) film na 5
sebastiannycz

Spora rozbieżnośc od 4,4 do 10.

ocenił(a) film na 2
sebastiannycz

Na więcej niż 2 to ten film nie zasługuje...wielkie nieporozumienie!Wynudziłam się jak nigdy...Ale są gusty i gusciki ;)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Feelclose

dziekuje

ocenił(a) film na 7
sebastiannycz

Widać większość użytkowników to nastolatkowie nastawieni jak nie na cycki to na rozpruwane flaki bez fabuły... Film jest bardzo klimatyczny co czyni go bardzo dobrym. Dialogi może i mogłyby stać na wyższym poziomie, lecz ogólnego zarysu nie psują. Nie ma wymodelowanych gwiazdek, tylko w miarę zwykli bohaterowie jak w życiu codziennym. Zdjęcia podwodne - fenomenalne, bez zbędnych kolorowych efektów i hektro-litrów krwi. Bardziej odczuwalna muzyka pojawia się dopiero pod koniec i wtedy dobrze podkreśla napięcie. Solidna produkcja, ale fakt: większość znawców sie wynudzi, bo nie ma koksu, aut i prochu ;X

ocenił(a) film na 10
eel_

dziękuje zapraszam do grona znajomych

ocenił(a) film na 5
sebastiannycz

Dałem 5, ale to przede wszystkim za podwodne zdjęcia (świetne). Natomiast sama fabuła nie zachwyca, relacje miedzy bohaterami, denerwujące prawie tak jak rola Halle. Oglądnąłem ale specjalnej przyjemności mi to nie sprawiło. Z tych opinii które tu padły raczej bym to wypośrodkował gdyby nie zdjęcia dałbym 4. 10 to stanowczo za dużo nie ma tam nic tak szczególnego, ale twierdzenie że na więcej niż 2 nie zasługuje to też lekka przesada (gdyby tak oceniać to na niektóre filmy brakło by skali, chyba że na tym forum są jakiś punkty ujemne a ja o tym nie wiem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones